بیایید انسان باشیم

 

امروز موقع چک کردن ایمیل هام متوجه این ایمیل شدم

چقدر توی زندگیتون شکرگذار هستید؟

یه مقاله درباره نعمت هایی که خداوند به ما داده و این که چقدر ما در برابر این نعمتها شکرگذار هستیم و چقدر بهشون توجه می کنیم.

نعمت هایی که خداوند به ما داده بی شماره و غیر قابل شمارشه چطور ما انتظار داریم در برابر کار کوچیکی که برای دوست آشنا یا فامیل و یا همکارمون انجام می دیم از ما قدردانی و سپاسگذاری بشه ولی در برابر این همه نعمت بی اعتنا هستیم.

انگشت اشاره خودتون رو به آرومی خم کنید. به قسمت مابین بندهای انگشتتون  نگاه کنید که چطور در ابتدا برای اینکه فضای لازم وجود داشته باشه بصورت چروک است و زمانی که انگشت خم میشه کشیده و صاف می شه. دقت کنید که شما با اراده خودتون انگشتتون رو خم میکند و این کاملاً به اراده شما بستگی داره. آیا میدونید در طول روز به چه تعداد برای انجام کارهای روزمره اینکار را انجام میدید بدون اینکه متوجه این نعمت بزرگ باشید.

شما از اون دسته آدم هایی هستید که وقتی گرفتار و نیازمند می شید رو به خدا میارید و درد و دل می کنید و انتظار دارید که کمکتون کنه؟

چقدر خوبه که همیشه و در همه جا نعمتهای ارزشمند خدا رو یاد کنیم و همیشه به یادش باشیم و راز و نیاز کنیم. چقدر زیباست گفتگوی بنده با معبود خود در همه زمانها. اگر سراسر عمر خود را به شکر گذاری و خدمت به او مشغول باشیم، جبران یک لحظه بینایی نمی شه. او بی نیاز از شکر ما است و این انسان است که با سپاسگذاری خود، مقداری از حق بندگی خود را بجا می آورد و به معبودش نزدیکتر می شود. بیایید انسان باشیم.

به قول دوستان همه چیز آرومه من چقدر خوشبختم

زندگی در جریانه و من همچنان مدیر نمونه هستم و به خوبی از پس همه کارهام بر میام نیشخند

ای خدا بزرگ و مهربونم این میز بزرگ مدیریت رو از ما نگیر دوستان بگین آمین.

 پی نوشت: دوست خوب و همکار نازنینم ستاره اولدوز و قاهر منش کتاب مدیریت بودجه رو به دستان پرتوان شما می سپارم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

/ 28 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

خدا رو شکر که زندگی بر وفق مراده

زینت

اگه نخوایم انسان باشیم چی ؟

زینت

اگه نخوایم انسان باشیم چی ؟

سائده

خدا رو شكر كه اوضاع خوبه [ماچ]

نسترن

سلام عزیزم متن های جالبی میذاری به روزم منتظرتم

کامبیز و آوا

منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکراندرش مزید نعمت.هر نفسی که فرو می رود ممد حیات است و چون برمی آید مفرح ذات.پس هر نفسی را دو نعمت است و هر نعمت را شکری واجب.از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید. سلام دوست عزیز.بسیار زیبا نوشتی.ماهم به روزیم خوشحال میشیم با قدوم سبزتان سری به ما بزنید.

shamal

چه خوب که همه چی خوبه[گل]یه عالمه انرژی مثبت داد نوشتتون[قلب]

مرتضی

سلام دوست من ممنون که به من سرزدی روز اراده الهی بر هدایت جامعه انسانی(مبعث) به شما تبریک عرض می کنم امیدوارم شادی در زندگیتان موج زند

مرتضی

سلام دوست من ممنون که به من سرزدی روز اراده الهی بر هدایت جامعه انسانی(مبعث) به شما تبریک عرض می کنم امیدوارم شادی در زندگیتان موج زند