جلوس فرمودند

ورود پر افتخار و سلحشورانه آقای دکتر را به میهن اسلامی و شهیدپرورمان گرامی می داریم.

ایشان در روز شنبه ساعت ٧ صبح از فرودگاه به منزل رسیدند و طی یک عملیات انتحاری ساعت ٩ صبح در دفتر کار حضور به هم رساندند. (سرعت عمل رو دارین. من نمی دونم بعد از ساعت ها هواپیما سواری نمی خوان بعضی ها استراحت کنن) به قول دوست ارجمندمان آقای گ.و.ه.ر.ی خدای من.

طبق معمول همیشه اولین روز حساب و کتاب کردیم ما پولهایمان را برداشتیم و پول های دکتر را هم به خودش دادیم و بسی خرسند شدند که در بدو ورود پولدار شده اند.

این چند روز کلی خوشحالیم کسی برایمان کُری نمی خواند، لج نمی کند به ما مدیر کوچولو نمی گوید (چون جراتش رو نداره دکتر پوستشو می کنه) خلاصه ما برای خودمان بزرگی شده ایم (خدا سایتو کم نکنه دکی)

امسال اینقدر به دکی بنده خدا کلاس داده اند (ببخشید اینجا کمی وقفه ایجاد شد آقای دکتر بودن از دانشگاه زنگ زدن و حالمان را پرسیدند) می گفتم اینقدر به بنده خدا کلاس داده اند که فکر کنم برای انجام امور دفتر و مشورت با ایشان باید جلوی در دانشگاه ایشان را ملاقات کنم.

چی؟ کی گفت سوغاتی؟ نه جانم دکتر و سوغاتی!!!!!!!!!!!

یادتان باشد ایشان دکترای اقتصاد* دارند و اصلا اعتقادی به سوغاتی و اینها ندارند و اگر دیده بودید در سال های گذشته که ما سوغاتی دریافت کرده بودیم از طرف همسر و پسران ایشان بوده نه خودشان نیشخند به هر حال شما به روی خودتان نیاورید.

روزگارتان خوش 

/ 59 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
CAN3EL

به خانم ماندانا: در ضمن لوس به نویسنده وبلاگ بود، اگه شما با ادب هستین نباید از جانب کسی دیگه جوا من و بدین، به امیدروزی که خانمها اینقدر تو همه مسائل سرک نکشن [چشمک]

ماندانا

آقای کنسل شما فرمودید همه خانم ها اینجورین(منظور لوس هستند)مثل شما ژس به من هم گفتید لوس پس حتما لازم بود جوابتون رابدم من از طرف هیچ کس بلکه از طرف خودم به شما بودم

behnaz

سلام مریمی خودم دختر معلومه کجایی؟ نمیگی نگرانت میشم؟ خبری نیست ازت... منتظر حضور گرمت هستما... [گل][قلب]

فلفل بانو

هیچ معلوم می باشد که شما کجا جلوس دارین که آپ نمی فرمائین

نیلوفران عاشقی

سلام مريم جان آپ کردم به ما فقير بي چاره ها هم که مثل شما بازديد کننده ندارن يه نگاهي بکن! [کلافه]

zari

ســــــــــــلام آپ کردم این بار با یه " اعتـــــراف " ..... ! خوشحال میشم نظرت رو بدونم مـــــــــرســــــی [گل]